Kapat

28 Ekim-15 Kasım Arasında Teknosa’dan 100 TL Hediye

Anasayfa Alışveriş 28 Ekim-15 Kasım Arasında Teknosa’dan 100 TL Hediye

Axess kredi kartında olan kampanyalar, hız kesmeden devam ediyor. Axess ile Teknosa internet sitesinden yaptığınız 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 100 TL değerinde chip para hediyesi verilecektir. Kampanya 28 Ekim -15 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli kılınmıştır. Kampanyaya mobil üzerinden katılımlar olacaktır.

Kampanya Detayları

Kampanyadan faydalanmak ve katılmak için 28 Ekim -15 Kasım tarihleri arasında ilk harcamadan önce sadece Axess Mobil’den katılım yapılacaktır. Kampanya katılımı Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin verilmesinin devamında, tamamlanır. Mevcut Chip-para kullanımları ise kampanya kapsamına dahil edilmemiştir. İptal edilen işlemlerde ise, chip-para iadesi olacaktır.

100 TL chip-para hediye kapsamı, ilk yapılan 1000 TL ve üzeri işlemin devamında anında karta yüklenecek ve yüklendiği ilk andan sonra 22 Kasım 2017 dahil olarak, sadece Teknosa.com web sitesinden yapılacak olan harcamalarda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ve kazanılan chippara’lar 23 Kasım 2017 tarihinde direkt olarak silinecektir.

Chip-para kampanyası müşteri bazında olarak devam eder, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez fayda sağlayabilir. Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve Ek kartlar da eş zamanlı olarak faydalanabilir. Bank’o Card Axess kampanyaya dahil edilmemiştir. Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışverişere ödüller verilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir