Kapat

A101 Aktüel Ürünler Katoloğu 2-9 Kasım

Anasayfa Alışveriş A101 Aktüel Ürünler Katoloğu 2-9 Kasım

A101 marketler zinciri Türkiye’de bulunan 7 bin Marketlik halkaları ile beraber, kısa sürede oldukça başarılı çalışmalar yapmış bir firmadır. Son zamanlarda Aktüel ürünler kataloglarında fazlasıyla indirimli ve avantajlı ürünler sunan A101, Aktüel ürünler konusunda rakiplerien adeta fark atmıştır. Bu hafta gelen Aktüel ürünler kataloğu ise, oldukça dikkat çeken ürünleri içerisinde barındırmaktadır. Elektronik aletlerden, küçük ev aletlerine kadar, birçok üründe bu haftaya özel indirimler vardır.

A 101 De Satılan Venus 5530

İlk olarak kataloğa baktığımız zaman şüphesiz dikkatimizi çeken ürün, Venus 5530 akıllı cep telefonu oluyor. Venus markasını bu hafta A101 reyonlarda görebiliriz. Cihazın fiyatı ise oldukça uygun tutulmuş ve 569.90 TL’den satışa sunulmuştur. Bunun dışında cihaza 2 yıl marka garantisi verilmektedir.

A 101 De Satılan Televizyon

Aktüel ürünlere baktığımı zaman diğer dikkat çeken ürün ise, HI-LEVEL Full Hd 43 İnç televizyondur Bu ürün aynı zamanda duvar asklığı ile beraber gelecektir ve sizlere 1299 TL gibi mükemmel bir fiyattan satışa sunulmaktadır. Bunun dışında uydu alıcılı bir televizyon olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yemek takımları

Son olarak bayanları yakından ilgilendiren bir ürünü daha aktarmak istiyoruz. Porland tekli porselen ürünlerin hepsi, 2.95 TL’den sizlere sunuluyor. Yemek tabağı, çorba tabağı ve diğer tüm porselen ürünler, A101 Reyonlarında siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Aynıca sinbo akıllı kahve yapma makinesi de, 45 TL gibi düşük bir fiyattan sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir