Kapat

Advantage Ek Kart Alanlara 50 TL Hediye

Anasayfa Banka Kampanyaları Advantage Ek Kart Alanlara 50 TL Hediye

Advantage kredi kartı kullanıcıları, yakınları için ek kart başvurusu yaptığı zman, 50 TL değerinde nakit kazanma şansını elde ediyor. Advantage kart puanları, üstelik Finansbank posları üzerinden de kullanılabiliyor. Finansbank atm üzerinden ayrıcalıklı olarak nakit de çekebilirsiniz. Advantage kart ek kart kampanyası, 12 ekim ile 31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.

Ek kart başvurusu onaylanan ve devamında teslim edilen bireylerin hesabına 50 TL Nakitpuan yüklemesi olacaktır. Ek kart başvuru ve şartları için advantage.com.tr’den Keşfet ve devamında Ek kart alanından yapılmaktadır.

Advantage kredi kartı avantajları

Her müşteri her zaman olduğu gibi bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Birden fazla ek karta başvuru yapılması durumu görülürse, maksimum puan sadece 50 TL olarak verilecektir. Onaylanan tüm ek kartlar ise, ilk yıl ücretsiz şekilde verilmektedir. Nakitpuan kullanım ve harcamalarında ise, herhangi bir kısıtlama yoktur.

Onaylanan Ek Kartın 1 yıl kullanım zorunluluğu vardır ve hiçbir şekilde iptal edilemez. Kampanya kapsamında çıkartılan ek kartın iptal edilmesi ya da kapattırılması durumunda verilen 50 TL geri alınır. NakitPuanın kullanılması durumunda ekstreye 50 TL borç yanısıtılması yapılır.

NakitPuan; ayın ilk 15 günü onaylanmış olan Ek kartlar için ayın 30’a kadar, ayın 15 ile 30 arasında onaylanan ve teslim edilen ek kartlar bir sonraki ayın 15’inde yüklenir. HSBC Concept kartlar için kampanyaya katılım için herhangi bir ücret olmaz. Ticari kartlar ve HSBC Campus, Advantage Hızz Üniversiteli, HSBC Concept Üniversiteli kartlar ise kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir