Kapat

Araba Kampanyaları 2018 Ocak

Anasayfa Kampanyalar Araba Kampanyaları 2018 Ocak

Son zamanlarda araba fiyatlarının artması ile birlikte kampanya haberlerini dört gözle bekler olduk. Hal böyle olunca şu ana kadar alışılagelmiş bir konuya ışık tutmak istedik. Ocak ayında araba fiyatları ucuzlar mı benzeri sorular çok sık sorulduğu için bu soruların cevaplarına yer vermek istiyoruz.

Araba Kampanyaları 2018 Ocak

Araç kampanyalarını bir ay için sınırlı tutmanın yanlış olduğunu daha önce söylemiştik. Sadece bunun tek bir istisnası bulunuyor o da ocak ayı, aslına bakarsanız ocak ayı için araba modellerinin yenilendiğini düşünecek olursak bir önceki sene modelleri için güncelleme gibi bir durumun söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Şimdilik dikkat çeken kampanyalara aşağıda yer verdik.

Citroen Ocak Kampanyası

Hatırlarsanız ağustos ayı içerisinde citroen araçları için 20 aya kadar kredi (sıfır faizli) imkanı olduğundan bahsetmiştik. Bunun dışında 0,69 faiz oranı ile kredi oranı sağladığını da belirtmiş olalım. Eski bir citroen sahibi olarak citroenin takas indiriminden de faydalanabileceğinizi belirtelim.

Fiat Ocak Kampanyası

Özellikle son zamanlarda yaptığı kampanyalarla adından sıklıkla bahsettiren fiat şimdi al 2018’de öde başlığı ile 1099 TL taksit ve 25.000 TL peşinatla araç sahibi olmanızı sağlıyor. Özellikle ocak ayına doğru düşmeye başlayacak araç fiyatları için (en azından şimdilik öyle düşünülüyor) biçilmiş bir kaftan olduğunu söyleyebiliriz.

Dacia Ocak Kampanyası

2018 de öde kampanya modeline farklı bir bakış açısı getiren Dacia yarısı şimdi kalanı yeni yılda kampanyasını başlatmış. Tabi ki her modelde değil sadece Dacia Sandero modeli için bu kampanya geçerliymiş. Aynı zamanda 1.19 faiz oranı ile de uygun fiyatlı araca ulaşmanızı sağlıyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir