Kapat

Bilyoner BMW 4.18 Coupe Çekilişi Son Katılım 17.11.2017

Anasayfa Kampanyalar Bilyoner BMW 4.18 Coupe Çekilişi Son Katılım 17.11.2017

Bilyoner en çok tercih edilen iddaa şirketleri arasındadır. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden şirket, bireylere birçok kampanya ve teşvik edici olanaklar sunmaktadır. Bilyoner’in son yaptığı bir kampanyaya göre, her 3 Liralık iddia kuponu yapan herkes çekiliş hakkı kazanıyor. Çekiliş sonucu 1 kişi BMW 4.18 Coupe ve 10 kişi Iphone 7 Plus kazanacak. Ayrıca Kampanya’nın son tarihi 17 Kasım ve herkesi bu kampanyaya bekliyoruz.

Bilyoner Çekilişine Nasıl Katılabilirim

Bilyoner.com’da yapacağınız her bir iddaa kuponu, sizler için bir çekiliş bileti demektir. Elbette, öncelikle Bilyoner.com üyesi olma zorunluluğu vardır fakat üyelikler tamamen ücretsizdir. Sadece 18 yaşını doldurmuş olan bireyler sistemden üyelik alabilir. Kampanya devam ederken 1 kez “çekilişe katılmak istiyorum” butonuna tıklamak yeterlidir. Kayıt kampanya devam ederken, otomatik olarak alınmaktadır. Biliyoruz ki uzun süredir iddia sitelerinde herhangi bir çekiliş olmuyordu. Yeniden başlayan kampanyalarla beraber artık iddia kuponları da bazı hediyeler kazandırıyor.

Bilyoner Çekiliş Sonuçları

Kampanya’ya son katılım 17.11 tarihi olduğunu bir kez dahaa hatırlatıyoruz. Ayrıca kampanya sonuçları noter huzurunda açıklanacaktır. Kazananların sonuçları Takvim Gazetesi üzerinde duyurulacaktır. Kampanyaya katıldıktan sonra, ikinci bir şans elde edilmez. Her bireyin yani üyenin kampanyaya 1 kez dahil olma hakkı vardır. Çekilişe katıldıktan sonra, çekilişe katıldığınıza dair bilgi mesajı almanız gerekiyor. Mesajı aldıktan sonra, belki de büyük hediyenin sahibi olabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir