Kapat

Bim 10-17 Kasım İndirimli Ürünler AKTÜEL

Anasayfa Alışveriş Bim 10-17 Kasım İndirimli Ürünler AKTÜEL

Bim 10 Kasım 2017 tarihinde yeni indirimli ürünlerinin listesini yayınladı. Bimde bu hafta 17 Kasım 2017 Cuma gününe kadar geçerli olan fırsat ürünlerine, sizler için aşağıda yayınlamış olduğumuz kataloglar üzerinden ulaşabilirsiniz. Bim Cuma kampanyasında kadınlar için bulunan mutfak ürünlerinden diğer elektronik ürünlere, oldukça uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Bim İndirimli Ürünler

Kampanya kataloğuna bakacak olursak eğer gözümüze çarpan ilk şey, Fakir El Mikseri oluyor ve sizlere 59.90’dan satışa sunuluyor. Buna ek olarak Kütahya porselen ege 12 parça yemek seti 39.90 TL’den, tek kişilik nevresim takımı 44.90 TL’den çamaşır kurutmalığı ise 39.90 TL’den geliyor. Bimin sunmuş olduğu fiyatlar, oldukça uygun ve piyasanın çok altında olduğunu sizlere aktarabiliriz.

Bim de satılan regal televizyon

Regal marka 48 inç ekran boyutlu televizyon ise, 1499 TL’den siz değerli müşterilerimize sunulacaktır. Bu ürünü Axess ve world kartlarınız ile beraber 6 taksitle satın alabilirsiniz. Son olarak LG marka kablosuz 160 W Sound bar Bluetooth hoparlör 2 yıl LG garantisi ile beraber yalnızca 399 TL.

Bim kataloğuna aşağıda ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda, sitemiz üründen haftalık yayınlanan katalogları da görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir