Kapat

Gittigidiyor 150 TL Anında İndirim

Anasayfa Alışveriş Gittigidiyor 150 TL Anında İndirim

Gittigidiyor üzerinden alışverişler yapmaya devam ediniz çünkü birçok avantajlı kampanya aktif edilmiştir. 150 TL anında indirim kazanabileceğiniz kampanyanın bilinen tüm detaylarını, kampanyalari.net olarak sizlere aktardık. Gittigidiyor 1 Kasım ile 11 Kasım arasında 10 gün süre ile indirim kampanyasını aktif etmiştir. Kampanyalar arasında en çok ilgi görecek olan bir fırsattır diyebiliriz.

Kampanyadan ne zaman ve nasıl yararlanabilirim?

1-11 Kasım 2017 tarihleri arasında, kampanyanın geçerli olan kategorileri üzerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişinize anında %5 ve katları indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı en fazla 150 TL olacaktır.

Önemli Hatırlatma

Kampanyadan yararlanmak için öncelikli olarak indirim kuponunu üyeliklerinize eklemeniz ve ödeme sayfasında indirim kopununuzu seçmeniz gerekmektedir.

Kampanya yalnızca 10 bin kupon ile sınırlandırılmıştır. Kullanım adetine ulaşıldığı zaman, kampanya bitecektir. Kampanya sonlandırıldığında, üyeliklere tanımlanan fakat kullanılmayan tüm indirim kuponları, geri verilmemek üzere silinecektir.

Kampanya hangi platformlarda geçerlidir?

Kampanya tüm platformlar üzerinden geçerlidir(Mobil, bilgisayar vb)

Kampanyadan Kaç Defa Faydalanılır?

İndirim kampanyasından her 1 kullanıcı yalnızca tek sefere mahsus yararlanabilir ve devamı yoktur. Kullanıcı, 1-11 Kasım 2017 tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiği zaman indirim hakkını tamamen kaybedecek ve doğal olarak bir kez daha kullanamayacaktır.

Yalnızca satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilmekte olan işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talepleriniz eş zamanlı olarak değerlendirmeye alınacak ve iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar olarak tanımlanarak sizlere verilecektir.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

GittiGidiyor üzerinden alışveriş yapan ve indirim hakkını kazanan herkes, bu kampanya dan faydalanabilir. Bu avantajlı kampanyadan yararlanmanızı öneririz. Çünkü kuponlar sınırlıdır ve bitmesi an meselesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir