Kapat

Hakmar 9 -16 Kasım Aktüel Ürünler

Anasayfa Alışveriş Hakmar 9 -16 Kasım Aktüel Ürünler

Hakmar indirimli ürünler kampanyasını, bilmeyen yoktur herhalde? Hakmar Kasım ayı aktüel ürünler kapsamı altında, adından söz ettirecek birçok ürün geliyor. Hakmar ürünlerinde, birçok fiyat değişimi mevcut. Hakmar’da bu hafta indirime giren ürünlere ulaştık ve genel olarak sizlerin beğeneceği birçok ürün var. 9 Kasım’da gelecek olan Hakmar haftalık aktüel ürünler, 16 Kasım 2017 tarihine kadar reyonlarda indirimli şekilde satılacak ve bu ürünleri kaçırmamanızı öneririz.

Hakmar Kasım İndirimleri

Hakmar marketler zincirinde diğer marketlerde daha olmayan ve eşi benzeri görülmemiş bir uygulama başlatıldı. Hakmar’da hangi ürünler satılsın veya hangi ürünlerin indirime girmesini istiyorsunuz? Bu konuda yetkililere ulaşarak onlardan isteklerde bulunabilirsiniz ve taleplerinizi kendilerine iletebilirsiniz.

Hakmar aktüel ürünler listesine baktığımız zaman en dikkat çeken şey AKSU çift kişilik yorgan oluyor. Bu ürünün fiyatı 34.95 TL’den satışa sunuluyor. Diğer bir gözümüze çarpan ürün ise, Akel elektrikli fırın oluyor. Bu ürünün fiyatı da 119.90 TL olarak çıkıyor. Son olarak dikkat çeken ürün ise, KAWAİ mini uydu alıcısı oluyor. Bu ürünün fiyatı da 54.90 TL.

9-16 Kasım arasında geçerli olan bu aktüel ürünleri, kaçırmamanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir