Kapat

Hepsiburada Axess Kredi Kartı Kampanyası

Anasayfa Alışveriş Hepsiburada Axess Kredi Kartı Kampanyası

Axess kredi kartı kartı sahipleri bu aylarda Hepsiburada.com üzerinden 15-31 Ekim 2017 tarihleri arasında yapmış oldukları 500 TL ve üzeri harcamalar 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip paralar kazanacaktır.

Chip Para Ne Zaman Yüklenir ?

15 Ekim tarihine gelmeden önce kullanmakta olduğunuz cep telefonları üzerinden “HEPSİBURADA” yazıp SMS ile 4566’ya göndermek gereklidir. Eğer bu işlem yapılmazsa, kampanyaya hiçbir şekilde katılmanız mümkün değildir. Kazanılan chip paralar ise aynı gün içerisinde kartlara yüklenecektir.

Chip Para Silinir mi ?

Kullanılmayan chip paralar ise 15 Kasım tarihinde verilmemek üzere geri alınacaktır. Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanmakta olmalarıyla beraber Bank’O Card Axess kart dahil değildir. Kampanya hakkında tüm detaylar, aynı zamanda hepsiburada.com üzerinde detaylı şekilde aktarılmıştır. Son olarak tekrar sizlere aktarmak isteriz ki, bu kampanyaya katılım gösterebilmek için mutlaka sms gönderimi yapılması gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir