Kapat

Kampanyalı Köpek Mamaları

Anasayfa İndirimler Kampanyalı Köpek Mamaları

Bazı ürünler devamlı olarak kullanıldığı için kampanyalı zamanlarında alınması şarttır. Köpek mamaları, günlük kullanım ürünleri gibi bu ürünlerin de pazarı biraz dar olduğu için kampanyaları ile ne yazık ki çok karşılaşılmamaktadır. O sebepten büyük marketlerden alışveriş yapmak yerine kampanyalı ürünler satan internet sitelerine göz atabilirsiniz. Biz bu adresten hiçbir adresin reklamını yapmamaya çalışsak da bazı durumlarda satılan ürünlerin kalitesini de göz ardı edemiyoruz.

Migros Köpek Mamaları

Migros sanal market ve Migros Marketlerinde devamlı olarak satılan köpek mamaları ile başlayalım. Çünkü sürekli olarak aynı ürünün uygun fiyatlı satışını yaptıkları için bu önceliği hakettiklerini düşünüyoruz. Her bütçeye uygun ürünler satmaya çalıştıkları için Bonny, Buddy ve Champion ürünlerine ulaşmanız mümkün oluyor. Tabi ki kalite bakımında fiyat oranını görmek mümkün diyebiliriz. Champion Köpek maması 15 kglık satış fiyatı 109 TL iken Buddy 15 kg köpek maması 49 TL ye satılıyor.

Hepsiburada Köpek Mamaları

Ben çoğunlukla hepsiburada dan köpek maması almayı tercih ediyorum. Tabi ki kredi kartına taksit imkanı sağlamaları bir kenara ürün kalitesini de beğendiğim ve yıllardır kullandığım için hepsiburada yı tercih ediyorum. Burada ayrı ayrı fiyatlarını yazmak çok zor ama hepsiburada üzerinde 20’den fazla markanın çok farklı köpek mamalarını bulmak mümkün oluyor. Benzerine az rastlanır bir şekilde diğer sitelerde olmayan köpek cins ve yaşlarına göre bile mamalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gittigidiyor Köpek Mamaları

Gittigidiyor üzerinden köpek mamaları için indirimler yılın belirli dönemlerinde yapılmakta bunun dışında alışveriş ve kredi kartı üzerinden yapılan kampanyalarını da son dere uygun fiyatlı bulduğumu belirtmek istiyorum. 100 TL alışveriş üzerine 10 tl indirim benzeri indirimleri çok sık olduğu için gittigidiyor köpek mamaları da kampanya içerisinde tercih edilebilmektedir.

N11 Köpek Mamaları

N11 sistem olarak gittigidiyor ile aynıdır. Çoğunlukla satıcı bazında alışveriş söz konusu olmasına rağmen n11 de alışveriş başına indirim seçeneği sunduğu için bir göz atılmasında fayda görüyoruz. Özellikle son dönemlerde burada satılan köpek mamalarının sayısının da arttığını söylemek gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir