Kapat

Kampanyalı Otobüs Biletleri 2018

Anasayfa Kampanyalar Kampanyalı Otobüs Biletleri 2018

Yazımız kasım 2017 tarihinden itibaren kampanyalar güncellendikçe güncellenecektir. Gözümüzden kaçan bir kampanya olursa (yada iptal edilen) lütfen yorumlar bölümünden paylaşmayı unutmayın.

Her zaman kampanyalı ürünlerden yana olan biri olarak yolculukla söz konusu olduğunda da aynı kampanya tutkusunu içimde yaşıyorum. O sebepten düzenli olarak burada yer alan yazıyı güncelleyerek uygun fiyattan yolculuk yapmanıza elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. İnternet adresimizde herhangi bir firma, şirket yada web sitesinin reklamı yapılmamaktadır. Elimden geldiğince doğru ve hızlı bir şekilde kampanyalara ulaşmanızı amaçlıyorum.

Kamil Koç Kampanyaları

Kamil Koç ile hafta içi indirim kampanyası devam ediyor. Kampanya detaylarına resmi sitesinden ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda seçili hatlarda %20 indirimli seyahat etme fırsatınız olduğunu hatırlatalım. Aynı zamanda indirimin dönemlerine de özellikle dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Vodafone Otobüs Bileti Kampanyası

Her sektörde olduğu gibi ulaşım sektöründe de Vodafone FreeZone’lulara indirim sunmaya devam ediyoru. Clickbus internet sitesi üzerinden satın alacağınız biletlere %20 indirim avantajından faydalanmak için çok geç kalmadığınızı belirtmek istiyoruz. Detayları freezone ve vodafone bayilerinden öğrenebilirsiniz.

1 Alana 1 Bilet Kampanları

Bu yazının kaleme alındığı 28/10/2017 tarihi itibariyle 1 alana 1 bile bedava kampanyasına sahip bir turizm firması bulunmamaktadır. Yeni bir kampanya çıktığı an itibariyle yazımızı tekrar güncelleyeceğiz.

İnternet adresimiz sizi en uygun kampanyalara en kısa süre içerisinde ulaştırmayı amaçlamaktadır. O sebepten bir kampanya hakkında bilgi sahibi olmak ve daha fazla kişinin bilgi sahibi olmasını istiyorsanız yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde merak ettiğiniz tüm konu başlıkları hakkında bilgi sahibi olmanız sağlanacaktır. Herkese iyi günler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir