Kapat

Kış Lastiği Kampanyaları 2018

Anasayfa Kampanyalar Kış Lastiği Kampanyaları 2018

Yeni yıla sayılı aylar kalmışken iyiden iyiye bir kış lastiği telaşı aldı başını yürüdü. Peki ama ucuza kış lastiği almak bu kadar zor mu? Uygun kampanyayı ararken nelere dikkat etmek gerekiyor? Atılan adımların ne gibi bir önemi bulunuyor. Kış lastiğini internetten mi almalı yoksa bayiden mi? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık.

Kış Lastiği Kampanyaları

Hazır konu başlığı kış lastiği kampanyaları olunca kampanyalardan bahsetmeden diğer soruların cevaplarını aramanın yanlış olacağını düşünüyorum. Öncelikle kış lastiği almak isteyenlere öneriler şeklinde birkaç farklı konu başlığından bahsedeceğim. Almayı düşündüğünüz bir marka bulunuyorsa onun modelini bir kenara not edin. Bu sayede farklı internet sitelerinden fiyat araştırmaları yapabilirsiniz. Aynı zamanda kış lastiği alırken banka kredi kartı kampanyalarını da takip etmenizi öneririm. Bu sayede daha kolay bir şekilde alışveriş olanaklarından da yararlanmış olursunuz.

Lassa Kış Lastiği Kampanyası

Lassa kış lastiği alana 300 TLye kadar indirim sunuyor. Aynı zamanda lassa lastik alanlara 9 taksit imkanı da sunuyor. Örneğin bu kampanyaya lassanın kendi internet sitesinden katılarak yada bayilerinden lastik alarak daha uygun seçenekler oluşturabilirken internet adresinde yer alan anlık indirimlere göre avantaj yakalayabilirsiniz.

Petlas Kış Lastiği Kampanyası

Petlas şimdilik (24/10/2017) sadece 8 taksit imkanı sunuyor. Şu ana kadar petlasın kampanyalarını incelediğim zaman net bir bilgi ile karşılaştığımı söylemek istiyorum. O da çoğunlukla alışveriş sitelerinde yer alan indirim kampanyalarının petlas için ideal olduğudur. Şu ana kadar aldığım tüm kış lastiklerini bu şekilde aldığımı da belirtmek istiyorum.

Bridgestone Kış Lastiği Kampanyası

Kış lastiği kampanyası dendiği zaman hiç şüphesiz ilk olarak akıllara bridgestone gelmektedir. 160 TL ye kadar indirimin yanı sıra bedava akaryakıt imkanları da sağlıyor. Tabi ki şahsi düşünceme göre en kaliteli kış lastikleri arasında yer alan bridgestone alma imkanını çok fazla bulamadığımı da belirtmek istiyorum. Konuyu dağıtmadan bu şekilde kış lastiği kampanyalarına göz atmanızı istiyorum.

İnternetten Kış Lastiği Alınır mı

Bu konuda tabi ki asıl size yön verecek olan adresin bütçeniz olduğunu da belirtmek istiyorum. Aslına bakarsanız internetten kış lastiği tabi ki alınır ama bu noktada ön plana çıkan birden fazla seçenek olduğunu da belirtmek gerekiyor. Öncelikle almak istediğiniz internet adresinin güvenilir olup olmaması fiyat performans, lastiğin üretim tarihi, gönderme hızı, markası gibi konu başlıklarına göz atarak uygun bir internet adresinden satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir