Kapat

N11 Sepette İndirimli Ürünler

Anasayfa Alışveriş N11 Sepette İndirimli Ürünler

N11 sitesi bilindiği gibi en çok tercih edilen alışveriş siteleri arasında yer almaktadır. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden N11, aynı zamanda sepette indirim kampanyasını da yakın bir tarihte aktif etmiştir. Birçok üründe sepette indirim kampanyasıi tüm hızıyla devam etmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız harcamalar, sizlerde bu avantajlı teklifleri değerlendirebilir ve istediğiniz ürünlere çok uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Ayrıca kampanyanın bitiş tarihi de henüz söz konusu değildir ve herhangi bir tarih belirtilmemiştir.

Hangi ürünler indirimde?

İlk olarak gözümüze çarpan indirim, Jack Jones ürünlerinde oluyor. Son derece kaliteli ürünleri içerisinde barındıran bu marka sepete eklendiği zaman, 50 TL anında indirim geliyor ve indirim ile beraber satın alınabiliyor. Buna ek olarak Pierre Cardin ürün ve ürün gruplarında da avantajlı %20 sepet indirimi devam ediyor.

Sizlere aktaracağımız avantajlı teklif ise, bayanları yakından ilgilendiriyor. Bayan botları 59 ve 79 TL arasında siz değerli müşterilerimizin satışına sunuluyor. Son olarak FARGO marka ayakkabı ve botlarda da sepete özel anında %15 indirim söz konusudur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir