Kapat

Paraf Kart Kullanıcılarına 100 TL Alışverişte 10 TL Hediye

Anasayfa Banka Kampanyaları Paraf Kart Kullanıcılarına 100 TL Alışverişte 10 TL Hediye

Halk Bankası Paraf kart kullanıcı Ekim ayı süresince akaryakıt harcamaları dışındaki tüm poslardan farklı günlerde yapmış olacakları 100 TL ve üzeri ilk alışverişlerin devamında yapacakları her 100 TL harcamada 10 TL ve toplamda 50 TL  olmak üzere paraf para kazanacaklardır. Kampanyaya aynı gün aynı iş yerinden yapılacak olan alışverişlerin yalnızca ilki dahil olmaktadır ve aynı gün farklı iş yerlerinden alışverişler yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılırım ?

Kampanyaya katılmak  ve yararlanmak için harcama yapmadan önce mutlaka ÖDÜL yazıp 3404’e SMS gönderim yapılması gerekmektedir. Kampanya katılımı, aktarılmış olan mesajın Halkbank sisteminde görülmesinden ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olunduğuna dair bilgi verilmesinin devamında gerçekleşir. Hatırlatmak isteriz ki, mesaj gönderimi yapmayan bireyler, hiçbir şekilde bu kampanyadan yararlanamaz.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığı zaman, müşterinin tüm kartları bu kampanyaya dahil olmuş olur. Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı olan cep telefonlarına gönderilmektedir. Yani hangi kayıtlı telefonunuz varsa, mesaj o hatta gelecektir.  Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderimlerin yapılması gerekmektedir. Kampanyaya Paraf, Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar dahil olup Business kartlar ve HalkCard’lar dahil olmamaktadır. Bunun bilgisini iyi şekilde okumanızı öneririz.

ParafPara kullanılarak yapılacak olan tüm işlemler, kredi kartından verilen düzenli ödeme talimat işlemlerinin iptal ve iade durumları, yapılandırılmış vergi borcu ödemeleri kampanyaya dahil edilmez.

ParafPara Son Kullanım Tarihi

Kampanyadan yani alışverişlerden kazanılan ParafPara’ların son kullanma tarihleri ise 12 Kasım 2017’dir. Kullanılmayan ParafPara’lar ise 13 Kasım 2017 tarihinde verilmemek üzere geri alınacaktır. ParafPara transfer işlemleri genel kullanım olarak sayılmayacak olup transfer edilen ParafPara’lar tamamen geri alınacaktır. Kampanya bittikten sonra, parafparalar direkt olarak verilen tarihte geri alınır. Kampanya devam ederken, kalan paraf paralarınızı düzenli olarak sorgulamanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir