Kapat

Petrol Ofisi 50 TL ParafPara

Anasayfa Alışveriş Petrol Ofisi 50 TL ParafPara

Petrol Ofisi şubelerine gelerek aldığınız yakıtları, çok uygun fiyatlara getirebilirsiniz. Petrol hediye kampanyasında Paraf Kart kullanılarına özel kampanyada, 50 TL parafpara kazanmanız mümkün.

Petrol Ofisi Kampanyaları

Paraf üyesi Petrol Ofisi üye işyerlerinden 1 Ekim-15 Kasım 2017 tarihleri arasında ve farklı günlerde, tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 50 TL ParafPara hediyeleri verilecektir. Kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce,  PO yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Ödül kazanımına ilişkin bildirim, slip üzerinde yazmaktadır.

ParafPara Petrol Ofisi

Kazanılan ParafPara’lar, kazanılan günün ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta direkt olarak yüklenecek ve 25 Kasım 2017’ye kadar Paraf üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektirve kampanya müşteri bazında değerlendirmeye alınacaktır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılım gösterebilir ve ödülü 1 kez alabilir.

İşlemlerin mutlaka kayıt olunmasının devamında gerçekleşmesi gerekir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler değerlendirmeye alınır. Paraf üyesi Petrol Ofisi istasyonları, parafkart sitesi üzerinden PETROL OFİSİ yazılarak listelenir.

ParafPara Son Kullanma Tarihi

Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin, yalnızca ilki kampanyaya dahil edilmiştir. 25 Kasım 2017’ye kadar hiçbir şekilde kullanılmayan ParafPara’lar 26 Kasım 2017 tarihinde anında geri alınacaktır. Katılım SMS’i, banka kartının kayıtlı olduğu telefona gönderilir ve bu smsten ücret alınmaz. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki hatlar, katılım gösteremez.

Paraf ve Parafly kampanyaya dahil edilmekte olup Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler için, kampanya aktif değildir.  18 yaşından küçükler ise kampanyaya hiçbir şekilde katılamaz.

Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade veya iptal gibi durumların görülmesi durumunda, kampanya aktifliğini kaybeder. Kampanya kapsamında kazanılan Parafparalar, başka kartlara transfer edilemez ve nakit çekilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. Nedenler ile beraber, ParafPara bakiyesinin sıfırın altında yer alıyor olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımına etki göstermez ve kolaylıkla kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir