Kapat

Teknosa Samsung Galaxy S7 Kampanyası

Anasayfa Alışveriş Teknosa Samsung Galaxy S7 Kampanyası

Teknolojinin hzlı şekilde gelişim göstermesi ile beraber, elektronik cihazların satışlarında da bazı artışlar meydana geldi. Akıllı telefonların hızla üretime gelmesi, tüketicilerin bu konuda ihtiyaçlarını da beraberinde getirmiştir. Cep telefonu kampanyaları, bu alanda en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Google arama kaynaklarına bakıldığı zaman, cep telefonu kampanyalarının arama hacmi, en yukarı seviyelerde görülmektedir.

Samsung Galaxy S7 Teknosa

Teknosa tam da bu noktada, bazı indirim ve kampanyaları aktif etti ve tüketicilerin ihtiyaçlarına kısa süre içerisinde çözüm üretmeye başladı. Son kampanya ise, Samsung’un en çok tercih edilen cep telefonu, Samsung Galxy S7 Edge üzerine oldu. Cep telefonu kampanyalarını düzenli olarak takip eden bireylerin, Teknosa Samsung Galaxy S7 Edge G935f Gold Akıllı Telefon kampanyasına mutlak bakmasını öneririz çünkü bu kampanya tam size göre.

Teknosa Telefon İndirimleri

Yalnızca internet ortamına yönelik başlatılan bu teşvik edici kampanyada telefonun fiyatı 3599TL’den 3099TL’ye kadar düşürüldüç. Ayrıca bu telefonları sizlere en yakın Teknosa’ dan alabileceksiniz. Buna ek olarak diğer modellerde de bazı indirmler oldu. Yine garantili bir şekilde satılacak olan Samsung Galaxy S7 Edge G935f Gold Akıllı telefonun diğer teşhir ürünleri ise 2944TL’den satışa sunuldu. Stoklarda sınırlı sayıda olan bu telefonları, kaçırmamanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir