Kapat

Televizyon Kampanyaları 2018

Anasayfa Alışveriş Televizyon Kampanyaları 2018

Bildiğiniz üzere kampanya söz konusu olduğunda detaylı bir şekilde yazmaya gayret gösteriyoruz. İster teknolojik ürünler olsun isterse günlük tüketim ürünleri en uygun kampanyaları araştırarak size sunmaya çalışıyoruz. Ne yazık ki internetin yoğun olarak istila ettiği sektörlerde hangi kampanyanın ne zaman başlayıp ne zaman bittiğini takip etmekte bir hayli zor oluyor. Elimizden geldiğince bu başlığı güncel tutarak yeni kampanyalar söz konusu olduğunda güncelleme yaparak size bildirmeye çalışacağız. Sizden ricamız yeni bir kampanya görürseniz lütfen yazın ki burada bilgi paylaşımını merak  ederek gelen kişiler doğru bilgiye ulaşabilsinler…

Televizyon Kampanyaları Yeni

Bu konuda öncelikle bir hatırlatma yapmakta fayda görüyorum. Televizyon kampanyalarını teknoloji mağazaları ve teknoloji web siteleri olarak iki farklı başlık altında inceleyebilirsiniz.

A101 de Satılan Televizyon

Bildiğiniz üzere Hi Level Televizyonları bu ara A101’de çok sık görüyoruz. İnternette kısa bir araştırma yaparak bu televizyon modelleri hakkında detaylı incelemelere ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde pek çok farklı yorum bulmakta mümkün olmaktadır. Fiyatı açısından bu televizyona baktığımız zaman fiyat performans olarak düşünecek olursak tatmin edici bir tercih olduğunu söylemek mümkündür.

Bim de Satılan Televizyon

Bim’in televizyon olarak sunduğu imkanların en azından 2017 yılı için daha çeşitli olduğunu söylemek mümkündür. Biraz önce A101’de yazdığımız gibi Biminde yoğun olarak satışını yaptığı NEXON marka televizyonu bulunmaktadır. Aynı A101’de olduğu gibi bu televizyonu internetten incelemelerini bulmanız mümkündür. Ama yine de kullanıcı yorumlarına göz attığım zaman oldukça fiyat performans açısından iyi bir televizyon olduğunu söyleyebilirim.

Vestel Televizyon Kampanyaları

Vestel’in çok sık kampanyaları ile karşılaşıyoruz. Gerek internet üzerinden olsun gerekse bayilerinden anlık indirimlerin yanı sıra kredi kartına taksit, ücretsiz kurulum gibi pek çok hizmet veriyorlar. Üstelik internetten alışveriş yapmanız durumunda da aynı şekilde ücretsiz kurulum avantajından faydalanabiliyorsunuz. Özellikle yeni yılın ilk aylarında daha uygun fiyatlı televizyon seçenekleri ve kampanyaları ile karşılaşabiliriz.

Arçelik Televizyon Kampanyaları

Ülkemizde televizyon denildiğinde ilk akla gelen Arçeliğin LED Tvlerini tavsiye ederim. Her ne kadar artık televizyon kampanyalarını araç kampanyaları gibi görmek mümkün olmasa da şube ve internet üzerinde anlık olarak indirimlerine denk gelmeniz içten bile olmayacaktır.

Merak ettiğiniz soruları sormaktan çekinmeyin. Aynı zamanda indirimlerden haberdar olmak için adresimizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Herkese iyi günler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir