Kapat

Trendyol’a Visa Kredi Kartını Kaydet 30 TL Kazan

Anasayfa Genel Trendyol’a Visa Kredi Kartını Kaydet 30 TL Kazan

Online alışveriş sektöründe lider firmalar arasında olan Trendyol, müşterilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam etmektedir. Fiyatlarının uygun seviyelere getirilmesine ek olarak, bazı teşvik edici durumlar da ortaya çıkmaktadır. Son olarak 31 Ekim tarihine kadar geçerli bir kampanyadan sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

Kampanya Detayları

VISA özellikli kredi kartı kullanıyorsanız ve bu kredi kartını da Sisteme kaydettiğiniz zaman, tam 30 TL İndirim kazanmış oluyorsunuz. Üstelik 100 TL ve üstü alışverişlerde, bu indirim kodunuzu kullanabileceksiniz. Kampanya bilindiği gibi 27 Eylül tarihinde başladı ve bu zamana kadar sayısız müşterimiz bu avantajdan yararlandı. Ayrıca alışveriş yapmaya da gerek yoktur. Yalnızca sisteme kayıt yapıldığı zaman, 30 TL indirim kuponu anında verilmiş olacaktır.

Buna ek olarak İndirim kodu, trendyol.com ödemeler sayfasında “İndirim Kuponu/ Kodu” alanına girilerek aktifleştirilir. 30 TL değerindeki indirim bölünemez, birleştirilemez ya da paraya çevrilemez ve 2 Kasım tarihinde trendyol.com’a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir.

Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanya yani 30 TL tutarındaki indirim kartı az öncede belirtmiş olduğumuz gibi 2 Kasım tarihinde sizlerin hesabına yüklenir ve 100 TL üstü harcamalarda kullanılabilir. Herhangi bir ürün kısıtlaması yoktur ve tüm yaptığınız harcamalarda sizler bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir