Kapat

Trendyol’da Akbank Direkt İle 30 TL İndirim

Anasayfa Alışveriş Trendyol’da Akbank Direkt İle 30 TL İndirim

Trendyol Ekim ayı kapsamında indirimlerine ve avantajlı ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Türkiye’nin oldukça başarılı bir giyim, kozmetik, saat, ayakkabı satıcı firması olan Trendyol, bu konuda siz değerli bireylerimize pratik çözümler sunmaktadır. Ekim ayı kapsamında dahil edilen kampanyalar bilindiği üzere devam etmektedir ve bu kampanyadan son olanı ise, Akbank Direkt uygulama kullanıcıları içni geçerlidir.

Akbank Direkt Trendyol

Kampanya Akbank Direkt’e 2-31 Ekim 2017 tarihleri arasında ilk kez giriş yapan müşteriler için geçerli kılınmıştır. Eğer sizler Akbank Direkt kullanıyorsanız, kampanyalar alanına giriş yapmanız ve oradan kodunuzu almanız gerekmektedir. Kodu aldıktan sonra, trendyol uygulaması üzerinden 150 TL ve üstü harcamalarda kullanabileceksiniz. Yani indirim kodunu almak için herhangi bir harcama yapmanıza gerek yoktur. Yalnızca yapılan 150 TL ve üstü harcamalarda kullanılır.

Kampanya Tarihleri

Kampanyanın bitiş tarihi 31 Ekimdir. Kampanya sadece Trendyol mobil uygulaması ve mobil web sayfasından yapılan alışverişlerde geçerlidir ve Kampanya kodu Trendyol mobil uygulaması ve mobil web’de satın alma sayfasında yer alan “İndirim Kodu” alanına girilerek kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir