Kapat

Trendyol’da Gençbankkartlılara Özel %10 İndirim

Anasayfa Alışveriş Trendyol’da Gençbankkartlılara Özel %10 İndirim

Trendyol Ekim ayı kapsamında indirimlerine ve avantajlı kampanyalarına devam etmektedir. Bilindiği üzere birçok avantajlı kampanya ve uygun fiyatlı ürünler, trendyol üzerinden sizleri beklemektedir. Giyimden, kozmetiğe kadar tüm ürünlerde geçerli olan kampanyaları takip etmek istiyorsanız, sitemizi detaylı olarak incelemenizi öneririz. Son kampanya ize, Ziraat Genç Bankkart kullanıcısı gençlerine özel!

Trendyol Özel İndirim

Kampanya’ya göre Ziraat Bankası üzerinden Genç Bankkart’ı olan gençlerimiz site üzerinden 50 TL ve üstü harcamalarında anında %10 indirim kazanacaktır. Örnek olarak 100 TL tutarındaki bir harcamanızda, 90 TL tutarında ödeme yapacaksınız. Fakat kartınızın mutlaka Gençbankkart olması gerekmektedir. Bunun dışında hiçbir öğrenci kartı kabul edilmez. %10 indirim kampanyası 1 Ağustos – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir ve buna göre hızlı şekilde acele etmenizi öneririz.

Genç Bankkart İndirimleri

Kampanya bitimine artık çok az kaldı! Genç Bankkart veya Genç Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile işlem yapılması halinde trendyol.com ödemeler sayfasında sepete otomatik olarak yansıyacaktır ve bu yüzden yapmanız gereken ekstra bir işlemin olmadığını söylemek isteriz. Son olarak bir müşterinin kampanya süresince yararlanabileceği toplam indirim tutarı 50 TL ile sınırlıdır ve üstü indirim alamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir