Kapat

Volkswagen Auto Credit Kampanyası

Anasayfa Araç Volkswagen Auto Credit Kampanyası

Ekim ayı ile birlikte VW sonbahar kampanyaları aktif oldu ve bununla beraber 2017 model sıfır km Volkswagen araçlara sabit kur fısatları ve %7’ye varan indirim fırsatları, cazip finansman yardımları ile beraber sahip olabilirsiniz. Ayrıca Vw oto Credit kampanyası da tam sizlere göre.

Volkswagen Auto Credit

Volkswagen Auto Credit, yeni bir Volkswagen sahibi olmak isteyen bireyler için avantajlı ve cazip koşullarıyla finansman desteği veriyor. Araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon bir ödeme uygulamasıyla beraber 36 ay sonraya erteleyebilir, kalan tutarı ise kendinizce belirlediğiniz bir peşinat  ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırmalar yapabilirsiniz. Volkswagen Auto Credit kampanyası ile beraber VW Polo 689 TL’den, Yeni VW Golf 924 TL’den, VW Jetta 920 TL’den, VW Passat 1.074 TL’den ve VW Tiguan 1.189 TL’den başlayan aylık ödemeler ile beraber geliyor.

Geri ödeme sistemi

Volkswagen Auto Credit kampanyasında, taksitleriniz bittiği zaman dilerseniz tek seferde , dilerseniz de 12 ay daha vade sistemiyle geri ödeyebilir ve Volkswagen’inize kısa süre içerisidne sahip olabilirsiniz. Volkswagen Finans’ın geri alım garantisi gibi hizmetleri sunan VW Auto Credit sisteminde, Volkswagen araç geri alım koşulları kapsamı altında Volkswagen otomobilinizi yenileme imkanı da vermektedir.

Ayrıca kampanyaya ek olarak Volkswagen marka aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orjinal parça bakımları da, Ww tarafından yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir